Technologia

W kategorii Technologia znajdziesz bogate źródło informacji i porad dotyczących najnowszych technologicznych trendów i urządzeń. Ta kategoria jest poświęcona recenzjom i wskazówkom, które pomogą czytelnikom zrozumieć, wykorzystać i cieszyć się różnymi aspektami technologii. W kategorii technologia znajdziesz między innymi takie tematy:

Strony internetowe i aplikacje: Poradniki na temat tworzenia i administrowania stron internetowych, jak również recenzje i porównania popularnych aplikacji dostępnych na różne platformy.

Portale społecznościowe: Wskazówki dotyczące efektywnego korzystania z mediów społecznościowych, zabezpieczenia prywatności online, budowania marki osobistej oraz zarządzania kontami na różnych platformach.

Elektronika użytkowa: Recenzje, porównania i porady dotyczące najnowszych urządzeń elektronicznych, takich jak telewizory, smartfony, tablety, laptopy, komputery, smartwatche i wiele innych.

Ile prądu pobiera komputer stacjonarny (PC) a ile laptop?

Ile prądu zużywa komputer stacjonarny a ile laptop

Komputery stacjonarne i laptopy to obok smartfonów jedne z najpopularniejszych urządzeń wykorzystywanych do pracy i rozrywki. Codziennie korzystamy z tych urządzeń, nie zastanawiając się jednak zbyt często nad ilością energii, jaką pochłaniają. Dowiemy się, ile prądu faktycznie zużywa komputer stacjonarny w porównaniu z przenośnym laptopem. Rzucimy również okiem na czynniki wpływające na zużycie prądu, aby […]

Ile prądu pobiera komputer stacjonarny (PC) a ile laptop? Read More »

Jak zrobić numer prywatny – Plus, Play, Orange, T-Mobile inne sieci

Jak zastrzec numer telefonu

Zdarzają się sytuacje, gdy dzwonimy do kogoś pierwszy raz, ale nie koniecznie chcielibyśmy udostępniać tej osobie nasz numer. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów, które pozwalają na zmianę numeru na tak zwany numer prywatny. Powszechnie proces ten nazywa się zastrzeganiem numeru i można go wykonać z poziomu systemu telefonu (Android, iOS – iPhone) lub z poziomu sieci. Jak zastrzec numer, aby osoba, do której dzwonisz nie mogła go zobaczyć? Odpowiedzi na to pytanie znajdziesz w tym wpisie.

Jak zrobić numer prywatny – Plus, Play, Orange, T-Mobile inne sieci Read More »

Jak pobrać film z Twittera na komputerze, Android i iOS

Twitter jest jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych, na której znajdziemy wiele ciekawych treści, w tym przydatne zdjęcia, filmiki czy śmieszne GIF-y. Nie dziwi zatem fakt, że wielu użytkowników szuka sposobów na zapisywanie filmów z Twittera. Niezależnie od tego, czy chcesz zachować zabawny film, czy po prostu potrzebujesz łatwego sposobu na dostęp do treści w

Jak pobrać film z Twittera na komputerze, Android i iOS Read More »

Jak zmienić hasło w WordPress? TOP 3 sprawdzone sposoby

Zastanawiasz się, jak zmienić hasło do WordPressa? Może się zdarzyć, że pewnego dnia zapomnisz hasła lub będziesz musiał je zmienić ze względów bezpieczeństwa. W tym poradniku poznasz trzy różne sposoby zmiany hasła WordPress, które są łatwiejsze do wykonania, niż mogłoby się to wydawać. Jak zmienić hasło w panelu administratora WordPress Jest to najłatwiejszy sposób na

Jak zmienić hasło w WordPress? TOP 3 sprawdzone sposoby Read More »

Scroll to Top