Jak znaleźć parking / stacje z prysznicem? W Polsce i za granicą

Stacja z prysznicem jak znaleźć

Wiele osób, zarówno podróżujących na dłuższe dystanse, jak i kierowców ciężarówek, często potrzebuje odświeżenia podczas podróży. Parkingi lub stacje benzynowe z prysznicem są dla nich zbawieniem. W tym wpisie postaramy się pokazać Wam jak znaleźć stację z prysznicem lub inne miejsca, w których mógłbyś się odświeżyć w podczas podróży.

Jak znaleźć stację z prysznicem?

Współczesna technologia ułatwia życie podróżnikom i kierowcom ciężarówek. Wiele koncernów paliwowych oferuje informacje o udogodnieniach typu prysznicach czy toaletach na swoich stronach internetowych lub w apkach na Android i iOS.

Możesz pobrać aplikacje mobilne, które przeznaczone głównie dla kierowców ciężarówek gdzie znajdziesz parking czy stację paliw z prysznicem. W większości przypadków aplikacje te podają również wiele innych informacji jak rodzaje dostępnych paliw, bankomaty, parkingi, restauracje Wi-Fi i wiele innych informacji potrzebnych podróżującym.

Poniżej znajdziecie kilka sposobów na znalezienie parkingów lub stacji z prysznicami.

Apki i strony na których znajdziecie stacje lub parkingi z prysznicami

Truckfly

Truckfly aplikacja dla kierowców samochodów ciężarowych

Truckfly.com platforma internetowa, która jest przeznaczona dla kierowców ciężarówek i osób podróżujących samochodami dostawczymi. Strona ta oferuje różnorodne usługi i funkcje, które mogą być przydatne podczas długich podróży. Znajdziecie tu między innymi restauracje, parkingi, stacje paliw i inne miejsca, które mogą być przydatne podczas długich podróży.

Truckfly znajdź parking stacje z prysznicem i wc

Wystarczy, że wejdziesz na stronę serwisu, wybierzesz, czego szukasz oraz lokalizację i klikniesz szukaj. W naszym przypadku, jeżeli szukamy prysznica, należy wybrać stację paliw, parking lub miejsce postojowe dla ciężarówek i lokalizację. W następnym kroku należy wybrać udogodnienia, które nas interesują, czyli prysznic, toaleta, Wi-Fi czy restauracja i gotowe.

Truckfly jest dostępny poprzez przeglądarkę internetową oraz w formie aplikacji na Android i iOS, dzięki czemu jeszcze wygodniej będziesz mógł znaleźć interesujące Cię lokalizacje.

Aby skorzystać z Truckfly wejdź na stronę:

Lub pobierz aplikację Truckfly

TruckerApps

Trucker Apps aplikacje mobilne dla kierowców zawodowych

Strona truckerapps.eu to platforma internetowa, która zapewnia dostęp do różnego rodzaju aplikacji oraz narzędzi przydatnych dla kierowców ciężarówek, oraz osób związanych z branżą transportową. Aplikacja stworzona specjalnie, aby ułatwić życie zawodowym kierowcom i poprawić efektywność w ich codziennej pracy. Dzięki TruckerApps znajdziecie wolne miejsca parkingowe, stacje paliw i restauracje.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Możemy używać jej poprzez stronę internetową lub poprzez aplikację mobilną na smartfony, lub tablety z systemem Android. Aby znaleźć stację paliw lub parking z prysznicem wejdź na poniższą stronę:

Lub pobierz aplikację:

Trucker Apps jak znaleźć parking z prysznicem

Następnie w menu zjedź do sekcji Komfort i zaznacz udogodnienia, które Cię interesują. Po wybraniu prysznica wyświetlą się na mapie parkingi, w których będziesz mógł skorzystać z prysznica. Jeżeli chciałbyś znaleźć stację z prysznicem, wystarczy w menu wybrać ikonkę dystrybutora i wybrać interesującą nas stację. Jeśli szukasz dowolnej stacji z prysznicem, wystarczy wybrać opcję Dowolna.

Lista stacji z prysznicami na stronach internetowych stacji paliw

Praktycznie wszystkie stacje benzynowe mają swoje strony, na których można znaleźć listę ich stacji. Niektóre z nich oferują również wyszukiwanie stacji z konkretnymi udogodnieniami typu parking, restauracja, nocleg, WC czy prysznic.

Warto odwiedzić oficjalne strony internetowe większych stacji benzynowych, takich jak Orlen, BP, Shell, Moya czy Circle K. Na ich stronach znajdziesz informacje na temat lokalizacji stacji oraz wszelkich dostępnych udogodnień, w tym pryszniców. Poniżej znajdziecie odnośniki do stron z mapą stacji paliw poszczególnych firm:

Większość ze stacji oferuje również aplikacje na smartfony, dzięki którym możecie znaleźć stacje z prysznicem.

Stacje benzynowe z prysznicem są nieocenionym udogodnieniem dla podróżujących. Dzięki nim można odświeżyć się podczas podróży, co ma ogromne znaczenie na długich trasach. Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą ciężarówki, czy zwyczajnym podróżnikiem, mamy nadzieję, że znalazłeś na naszej stronie odpowiedzi na Twoje pytania i teraz wiesz, jak znaleźć stacje z prysznicem w Polsce.

Scroll to Top